שירותים ניידים מפוארים או שירותים כימיים? זאת השאלה..

למה לא להזמין לאירוע שירותים כימיים? את השאלה הזו אנחנו שומעים המון ונשמח להעלות את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהמוצרים.

אז ראשית נעמוד על השוני העיקרי בין שירותים ניידים אלו ולאחר מכן נבין לאיזה אירוע מתאים כל מוצר בהתאם לכמות האורחים באירוע, תוואי השטח וכמובן תקציב.

מתחילים………………….

שירותים כימיים

שירותים כימיים הינם תאים מפלסטיק המצוידים באסלה מפלסטיק אשר מלאה בחומר כימי הנועד לחיטוי האסלה.

השירותים הכימיים לרוב אינם מאובזרים כלל ואינם כוללים בתוכם ברזי מים, מראות, מתקני ריח או אבזור משלים נוסף.

עלות השכרת תא כימי זולה יחסית ועומדת על 200-300 ₪ לתא. התאים הכימיים מגיעים ללא מנקה כך שצריך לקחת זאת בחשבון. בנוסף לעלות התאים עצמם תתווסף עלות הובלה והצבה שלהם בשטח האירוע.

יתרון גדול לטובת התאים הכימיים הוא שניתן למקם אותם כמעט בכל מקום מאחר וניתן לזיז אותם באופן ידני.

חסרון גדול לתאים הכימיים הוא, שהפסולת נשאת בתוך האסלה, אינה נשטפת לביוב או למיכל חיצוני ובעצמת משמשת כמפגע ויזואלי, ריחני, ואף תברואתי.

שירותים ניידים מפוארים

ראשית, שירותים ניידים מפוארים הם בקרונות ניידים על גלגלים אשר עובדים עצמאית מבחינת מים וביוב.

השירותים המפוארים מצוידים במיטב האבזור ותוכננו ועוצבו ע"י מעצב פנים. בחלק צהקרונות יש אף לובי התארגנות הכולל שידות עץ בהתאמה אישית, דלתות עץ, פרקט, תאורת אהילים עיצובית, מראות, ברזי כרום אלקטרוניים, כיורים, מסכי טלוויזיה, ועוד שלל אביזרי עיצוב משלימים.

שירותים ניידים מפואריםתאי השירותים עצמם מצוידים כמובן באסלות חרסינה עם הדחת מים ומשאבות שאוספות את הפסולת למכלים ייעודיים.

נוסף לכל זה, קרונות השירותים המפוארים מצוידים במיזוג חזק, מתקני ריח, סבונים ופינוקים נוספים. לכל זאת מתווסף איש שירות צמוד האמון על ניקיונם ותפעולם של השירותים כך שאין ספק שהחוויה בשימוש בשירותים מפוארים נעימה יותר, מפתיעה, ומשאירה רושם בלתי נשכח.

מחירם של קרונות שירותים מפוארים בעלי 2-6 תאים נע בין 2000-3500 ₪ + עלות הובלה אשר נקבעת בהתאם למיקום האירוע.

כמו כן, החיסרון העיקרי במוצר הזה הוא גודלם וניודם של של הקרונות כך שלא ניתן להכניסם לכל מקום.

בהתאם לכמות האורחים והתקציב, תוכלו לבחור את מספר תאים בקרון:

אז מתי נזמין שירותים מפוארים ומתי שירותים כימיים?

באירועים המוניים כגון הופעות תחת כיפת השמים, הפגנות, טקסים, אירועי ספורט וכדומה, נשתמש בשירותים כימיים גם בשל אופי השימוש וכמובן בשל המחיר.

באירועים כגון חתונות, בר/ת מצווה, כנסים, אירועים עסקיים, הפקות טלוויזיה ועוד.. נשתמש בשירותים ניידים מפוארים אשר יעניקו "חווית משתמש" מפנקת לאורחים שלכם.

יש לכם שאלות נוספות? צרו קשר באתר, בווצאפ או בטלפון 052-322-4441 או ונשמח לסייע!