נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם יעוץ והכוונה ללא כל התחייבות

מפרט

מקלחת ניידת - 4 תאים

קרון משולב שירותים ניידים עם מקלחת ניידת (מקלחת שטח) – שני תאי שירותים, שני תאי מקלחות עד 100 איש

מקלחת ניידת

הדברים הקטנים והחשובים ביותר בחיים שלנו, הם דברים שאנחנו לוקחים כמובנים מאליהם בשגרת היומיום.

למשל, היכולת לשמור על תנאי היגיינה ברמה גבוהה, שהפכה לסטנדרט כמעט בכל קנה מידה אפשרי, ואנחנו לא שמים לב למשמעות של היגיינה כאשר אנחנו בבית.

מה קורה כאשר אתם צריכים לצאת מהבית לבילוי ארוך בחיק הטבע, כמו למשל יום פעילות עם אנשי הצוות בחברה שלכם? אתם בוודאי הייתם שמחים אם הייתה לכם מקלחת שטח נקייה עם מים חמים במקום.

במקרה כזה עומדת לפניכם האפשרות לבצע השכרת מקלחות ניידות בהתאם לצרכים שלכם אשר יתנו את התחושה הנעימה והנקייה ביותר ויאפשרו לכם ליהנות מחוויית טבע בלתי נשכחת לכולם.

לטובת שירותי מקלחות ניידות להשכרה, אתם יכולים להתקשר עם אנשי הצוות המקצועיים של חברת בנוחיות, ואנו נסייע לכם למצוא את המוצר הנכון ביותר לצרכים שלכם.

מקלחות ניידות להשכרה לאירועי טבע גדולים

כדי להתאים מקלחת שטח שאותו אתם מעוניינים להפיק, צריך לתת את הדעת קודם כל על כמות האורחים שמגיעה לאירוע.

ככל שיש יותר אנשים באירוע, כך אתם צריכים להשכיר יותר תאי מקלחת, ולהבטיח שאתם נותנים לכולם את ההזדמנות להתרענן אחרי הפעילות תחת כיפת השמיים.

במקביל, חשוב להבין מה הוא סטנדרט הניקיון שאתם מבקשים לשמר לאורך האירוע, כדי שחברת ההשכרה תוכל לשמור על רמת תחזוקה גבוהה, לשביעות רצונכם.

נכון להיום, ישנם תאי מקלחות מאוד יוקרתיים ויפים שאתם יכולים להשכיר, ולכן עומדת לפניכם גם האפשרות לבחור עיצוב מיוחד, שמתאים לעיצוב של האירוע כולו. וזה הוא ייתרון מבחינת המיתוג הכללי של האירוע.

מקלחת שטח – מסיבה או אירוע יכולים לקבל מענה נוח

לא פשוט להוציא את העובדים במשרד ליום שלם מחוץ לאזור הנוחות שלהם.

גם אם הפעילות שאתם רוצים ליצור היא פעילות גיבוש חשובה מאין כמוה, עדיין חשוב מאוד לתת להם את התנאים הטובים ביותר וליצור חוויה מרוממת ומהנה.

אם כבר אתם משקיעים כל כך הרבה משאבים בהפקה של אירוע, אז אין שום סיבה שלא תתנו לעובדים או לאנשים שמגיעים לאירוע שלכם את התנאים שהם מצפים להם, על ידי שירותי השכרת מקלחת שטח ניידת של חברת בנוחיות.

מקלחות ניידות לאירועים

אירועים בהם מבלים עשרות ומאות אנשים, הם אירועים שדורשים ארגון וסדר מבחינת תנאי סנטריה והיגיינה ברמה גבוהה מאוד. לפעמים, מדובר על אירועים ומסיבות גדולות ולפעמים מדובר על חתונות ואירועי חברה. כך או כך, לצד השכרת שירותים, היום קיים גם טרנד חדש ומעניין עוד יותר של השכרת מקלחת ניידת לשטח באירועים. זוהי הזדמנות מעולה לתת לאורחים להתרענן, ואפילו להתנקות אחרי אירוע שבו הם התאמצו והזיעו. כך שאתם יכולים לספק את כל הצרכים של האורחים שלכם במקום אחד, תוך שאתם משרתים את האינטרס של ההפקה ושל האורחים עצמם. כדי לעזור לכם לבצע השכרת מקלחות ניידות לאירועים ניתן לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועי של חברת "בנוחיות", שיכולים להציע לכם את השירות המתקדם והטוב ביותר בענף.

השכרת מקלחת ניידת לאירועים גדולים

אירועים גדולים כמו חתונות או מסיבות, דורשים תנאי השכרה אחרים מכל אירוע אחר. קודם כל ולפני הכל אתם רוצים להחליט האם אתם צריכים מקלחות לאירוע שלכם. שירותי השכרת מקלחות ושירותים ניידים לאירועים, יכולים לתת מענה לחתן ולכלה, או לאומנים שמגיעים להופיע באירוע שלכם. כך ובמידה וקיימת אפשרות להשכיר שירותים ומקלחות יוקרתיים שיש שם שישרת רק את האנשים הספציפיים שאתם רוצים לתת להם פרטיות. כמו כן, חשוב לדעת מה הם הצרכים הטכניים של חברת ההשכרה, כדי להתאים את המצב בשטח לדרישות של דורש המקלחת. זה יכול להיות חיבור לחשמל או חיבור למערכת המים והניקוז, אבל אתם צריכים להיות מוכנים ולמצוא את הפתרונות ביחד עם אנשי המקצוע, לפני שאתם חותמים על הסכם ההשכרה של המוצר.

מקלחת ניידת לשטח – הטבע מעולם לא היה נוח ונגיש יותר

חברת "בנוחיות" מציעה שירותי השכרת מקלחות ושירותים לכל אירוע ברחבי הארץ, כדי לייצר סטנדרט נוחות ברמה הכי גבוהה שיש. אנחנו עובדים בכל מקום ובכל זמן, על מנת לאפשר לכם לחוות אירועים בסטנדרט יוצא דופן ולייצר תנאי בילוי תחת כיפת השמיים שמרגישים לא פחות יוקרתיים מכל אולם אירועים אחר, ולתת לכם להתרכז במה שחשוב באמת באירוע.