היום כבר מובן לכולם שכל עסק שכל עסק צריך לנצל ככל האפשר את הפוטנציאל הכלכלי שעומד לרשותו. כדי שהעסק יוכל למקסם את הפוטנציאל הכלכלי הטמון בו מצד אחד, ומצד שני לתת ללקוח מקסימום נוחות ושירות, עליו לספק מוצרים ושירות משלים לשירות העיקרי אותו מספק ללקוחותיו.

בנוסף, בעל עסק תמיד יעדיף לעבוד מול מספר נותני שירות קטן ככל האפשר, וזאת בכדי לצמצם את ההתעסקות העודפת ולייצר יעילות בתהליך. לכן, חשוב מאוד לתת את הדעת ולמצוא את המוצרים הנלווים שיכולים להוות יתרון למוצר העיקרי ובכך לתת גם ללקוח שירות וראש שקט. כך גם כאשר מדובר על שירותים ניידים המותאמים למגוון אירועים.

מוצרים משלימים לשירותים ניידים

אנו 'בנוחיות – שירותים ניידים' נשמח לתת לכם את המענה המשלים באמצעות השירותים הבאים:

שירותים מונגשים לנכים:

מדובר בתא שירותים בגודל 2.2X1.2 מטר אשר בנוי ומעצוב בסטנדרט הגבוה ביותר וכולל בתוכו, אסלה מקרמיקה, ידיות אחיזה מותאמות, כיור עם ברז מים אלקטרוני, מיזוג אוויר ועוד שלל אבזור נוסף הקיים בכל קרונות השירותים שלנו. העלייה לתא השירותים מתבצעת ע"י רמפה מאלומיניום בשיפוע תקני.

כמו כן, תא השירותים המונגש מגיע כתא עצמאי אך כחלק מקרון שירותים הכולל מספר תאים ובכך יוצר ערך נוסף בחיסכון של הזמנת שני קרונות שירותים נפרדים (חוסך כסף רב ללקוח).

עוד נציין כי עפ"י חוק רישוי עסקים, באירועים המאושרים ע"י הרשויות ובאירועים המוניים ישנה חובה של הצבת שירותים מונגשים לטובת אורחים בעלי מוגבלויות. למידע נוסף על שירותים ניידים בדרום צרו איתנו קשר.

ברזיות ותשתיות מים:

באירועים בהם ישנם אורחים שומרי מצוות וקיים צורך של נטילת ידיים (עפ"י ההלכה לא ניתן ליטול בתוך תא שירותים), ניתן להזמין ברזיות מים חיצוניות. בברזייה מספר ברזי מים עם כיור וכלים לנטילת ידיים.

בנוסף, ניתן להשתמש בברזייה לצרכים נוספים כגון: שטיפת כלים במטבח, מילוי מכלי מים, ואף לטובת צוות העובדים באירוע. באירועי ספורט ובאירועים המוניים יכולה לשמש הברזייה כברז שתייה לכל דבר ועניין ולשימושים נוספים.

עוקב מים:

במידה ולא קיימת בשטח האירוע תשתית מים קבועה, ניתן להזמין עוקב מים אשר מוצב במקום על גבי עגלה נגררת. את עוקב המים ניתן להזמין במספר גדלים שונים: חצי קוב, קוב וקוב וחצי.

עוקב מים מגיע עם מי שתייה ויכול לתת מענה לצרכים של המטבח באירוע, לאספקת מים לברזיות, כעמדה לשעת חירום למניעת שריפות, לאספקת מים לשירותים הניידים וכמובן לצרכים נוספים.

לאחר שהצגנו לפניכם את השירותים הנלווים שאנו מספקים ללקוחותינו, נשמח לעמוד לרשותכם ואף לשמוע מכם, על איזה מוצר אתם הייתם רוצים לספר לנו ושאנחנו חייבים להוסיף אותו לסל שלנו ואם אתם מחפשים מידע לגבי שירותים ניידים במרכז צרו איתנו קשר.

נתראה בשמחות ☺