כשמתכננים אירוע בשטח יש לדאוג לכל התשתיות הנחוצות כדי שהכל יעבור חלק ובין היתר יש צורך להזמין שירותים ניידים לאירועים כדי לאפשר לאורחים שלכם להשתמש בנוחיות במהלך האירוע.

את בחירת השירותים המתאימים יש לעשות בהתחשב בעונה, בתנאי השטח, במספר האורחים ובחישוב פרטים נוספים כדי להיות בטוחים שהכל יעבור בדיוק כפי שרציתם וללא בעיות כלל!

מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם כדי להתאים את השירותים המתאימים ביותר לאירוע שלכם ובינתיים איגדנו בשבילכם מספר דברים שיש להתחשב בהם בעת הבחירה של שירותים ניידים לאירוע שלכם!

שירותים ניידים לאירועים – מה צריך לבדוק לפני ההזמנה?

סוג האירוע

אם מדובר באירוע המוני רב משתתפים שהדגש בו הוא על התוכן ופחות על הפרטים הקטנים, אפשר לבחור בקלות בשירותים כימיים קלאסיים. זה תא הפלסטיק שכולנו מכירים עם החומר הכימי הכחול שמפרק את הפסולת ומונע ריחות רעים.

אם אתם מארגנים מופע ענק או מירוץ מרתון עירוני, אמנם אפשר תמיד להשקיע את המקסימום ולפנק את המשתתפים בקרון שירותים מפוארים שמחובר למים זורמים, אך לרוב במקומות האלה תינתן עדיפות לכמות על פני האיכות על מנת למנוע תורים ארוכים.

אם מדובר באירוע פרטי או עסקי שבו רוצים להדגיש למשתתפים ששמתם לב לפרטים הקטנים ביותר, ניתן להזמין את קרונות השירותים המפוארים שנותנים לאורחים חוויה ביתית, נעימה ומפוארת שתשכיח מהם את העובדה שהם נמצאים באירוע בשטח.

בתאי השירותים הניידים המפוארים שלנו שמגיעים בקרונות של 4 או 6 תאים תוכלו למצוא עיצוב מודרני, ברזי מים חסכוניים, מיזוג, בישום אוויר, תאורה דקורטיבית ואפילו מסכים לאלה שלוקחים את הזמן 😉 שירותים אלה מגיעים עם איש שירות צמוד שדואג לניקיון ומילוי הנייר והסבון לאורך כל האירוע.

אם מדובר בפסטיבל בטבע או אירוע ששם דגש על אקולוגיה ושמירה על כדור הארץ, אין יותר מתאים מלהזמין שירותי קומפוסט!

שירותים ניידים לשטח אלה נחשבים מהסוג האקולוגי ביותר מכיוון שהפסולת בו מתערבבת עם גזירי נייר או שבבי עץ ומפונה לאתר קומפוסט.

איך לבחור שירותים ניידים לאירוע שלכם?

כמות האורחים

המומחים טוענים שהחישוב הנכון ביותר הוא הצבה של תא שירותים אחד על כל מאה אנשים. כלומר, אם מוזמנים לאירוע שלכם 1000 אורחים, יש להציב 10 תאי שירותים ניידים לפחות כדי למנוע תורים ארוכים שיגרמו לאורחים לפספס רגעים חשובים מהאירוע.

במידה והאירוע שלכם כולל שתיית אלכוהול, קפה או חומרים אחרים שגורמים לעשיית צרכים תכופה יותר, כדאי להתחשב ולהציב תאים נוספים, לפי התקציב והיכולת.

תנאי השטח באירוע

בכל אירוע שמתארגן בשטח כדאי להגיע לפני ולערוך סיור לוקיישן, כך תוכלו להבין איפה אתם רוצים למקם את מרכז החגיגה, את אזור המנוחה, הברים, אזור האוכל וכו' ובהתאם לכך תוכלו להחליט כיצד ואיפה למקם את תאי השירותים.

באירוע רב משתתפים שבו יש גם אזור מנוחה וגם אזור ריקודים, כדאי לפרוש את התאים ולהציב אותם באזורים שונים כדי למנוע התקהלות מיותרת סביב אזור שלפעמים אנשים מרגישים בו לא בנוח וזקוקים לקצת יותר פרטיות.

פיזור התאים גם מונע ריחות רעים במידה ומדובר בשירותים כימיים או שירותי קומפוסט באירוע המוני כמו הופעה עם אלפי משתתפים.

כמו כן כדאי לשים לב שהשירותים לא ממוקמים קרוב מדי לאזור האוכל והשתיה.

בנוסף, כדאי לשים לפני השטח במידה ולא מדובר בשטח מישורי לחלוטין כדי למנוע מצב שבו השירותים עומדים על קרקע לא ישרה, זוהי לא חוויה נעימה לגלות שתא השירותים מתנדנד כשאתה כבר נעול בפנים 😉

שירותים ניידים לאירוע של חברת נוחיות

כפי שכבר קראתם קודם לכן למיקום של תאי שירותים ניידים לאירוע ישנה חשיבות רבה. דבר נוסף שחשוב לא פחות הוא עניין התחזוקה.

במיוחד באירועים גדולים כמו חתונה או ערב השקה ישנה חשיבות רבה לתחזוקה של השירותים. איתנו אתם לא צריכים לדאוג לגבי ניקיון ותחזוקה, כי אנו בחברת נוחיות דואגים לתחזק ולנקות את תאי השירותים לאורך כל האירוע.

בנוסף חשוב שתדעו שבשירותים עצמם יש לובי התארגנות ששם האורחים שלכם יכולים לשטוף פנים ולרענן את עצמם.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהתייעץ איתנו לגבי השכרת שירותים ניידים לאירועים.