אם אתם מארגנים אירוע בשטח, צריכים לדאוג למספר דברים חשובים שישפיעו על הצלחת האירוע. ראשית כל, אם מדובר בשטח לא מסודר כדאי מאד לדאוג לעיצוב באופן מסודר עם בעל מקצוע, אחרת, אתם עלולים להישאר עם בלאגן. המעצב או המעצבת ידאגו גם לקשר אתכם לספקים לריהוט, כי כשמדובר באירוע בשטח תצטרכו לרוב גם כסאות, שולחנות ופינות ישיבה אלטרנטיביות אם תרצו בכך. בנוסף, תצטרכו כמובן לדאוג לתשתיות, חשמל באמצעות גנרטור, מים זורמים לקייטרינג וגם שירותים ניידים לנכים לשימוש האורחים שלכם. כשמדובר באירוע שמתקיים במקום שאינו מסודר, צריך לדאוג גם לדברים האלו. הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה הוא שהאורחים שלכם ירצו לגשת לשירותים ולא יהיה עבורם מקום מוסדר. זה לא נאות ולא מקצועי כלל וכלל. שירותי נכים נידיים ושירותים רגילים מתאימים לקשת רחבה של אירועים לרבות אירועים פרטיים ואירועים עסקיים גם כן. 

שירותי נכים ניידים

איך אפשר להוסיף שירותים למקום?

אם אכן יש לכם בעיה שבשטח בו אתם מעוניינים לקיים אירוע אין שירותים, או שיש שירותים אבל הם לא מספיקים לכמות האורחים שלכם, תוכלו לברר על השכרת שירותים ניידים. זה אולי נשמע לא ארטרקטיבי, אבל כיום ישנם שירותים ניידים מפוארים במראה יוקרתי ומעוצב כמו שירותים רגילים לגמרי. תוכלו לשכור מחברה מסודרת קרון שירותים נייד שיכלול כיורים מעוצבים ואפילו מקלחת. מומלץ כדי להתאים לכל האורחים שלכם לבחור בקרון שירותים מונגש שמותאם לנכים, בעלי מוגבלויות, מי שמשתמש בעגלת ילדים וכדומה. 

איזה סוגי שירותים ניידים יש?

שירותי נכים ניידים קיימים במגוון עיצובים וגדלים. ישנם שירותים שהם יחידה בודדת של אסלה וכיור וישנם כאלו שכוללים גם לובי כניסה. אם זה רלוונטי לאירוע שלכם, תוכלו לשכור גם מקלחות שיעמדו לרשות האורחים באירוע. 

מה כולל השירות של השכרת שירותים?

תוכלו לקבל שירותים ניידים לנכים בהובלה למקום האירוע גם בשטח ולתאם איש תחזוקה שיהיה אחראי על נקיון השירותים, התפעול והתחזוקה במהלך האירוע. קרונות השירותים כוללים גם מיזוג אוויר כדי להתאים את הטמפרטורה.

זקוקים לשירותי הזמנת שירותי נכים ניידים או מוצרים נלווים מהתחום? חברת בנוחיות מספקים לקהל לקוחותיה שירותים ניידים מעוצבים ברמה הגבוה ביותר. לרשותכם קרון ארבעה תאים ללא לובע, קרון ארבע עמדות עם לובי, קרון 6 עמדות עם לובי (מונגש) וקרון מקלחות משולב. המוצרים שלנו מתאימים לשטח, כך שהאורחים יהנו מגישות גבוהה, אנו מספקים איש תפעול העובד בזמן האירוע על הניקיון והשירות, אין כל צורך בתשתיות מים או ביוב ויחד עם זאת, ניתן להזמין קרון נגישות או קרון מקלחות. לפרטים ומידע נוסף אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם. ניתן גם ליצור איתנו קשר דרך הפייסבוק או הווטצ‘אפ.