מגפת הקורנה נכנסה לחיינו כרוח סערה כאשר לאף אחד אין באמת מושג לכמה זמן היא תישאר אתנו או מה יהיו ההשפעות שלה על חיינו.

מה שבכל זאת לימדה אותנו מגפת הקורנה, היא שמירה מוגברת על היגיינה באופן שלא הכרנו עד היום.

בנוסף, הקורנה הביאה עמה מגבלות וכללים חדים הכוללים ריחוק חברתי, עטית מסכות ובעיקרה חשיבותו של המרחב האישי בכל הנוגע למקומות הומי אדם.

יחד עם זאת, הצורך והרצון לחגוג אירועים משפחתיים וחברתיים כמו חתונות, בר/ת מצוות, ימי הולדת ועוד.. גורם להמון אנשים כן להוציא לפועל את רצונכם ולערוך אירועים מסוג הזה, (לרוב במקומות פתוחים ובצורה מצומצמת יותר) תוך שמירה על ההנחיות כשבעיקרם שמירת ההיגיינה של האורחים באירוע אשר באה לידי ביטוי לא קר ע"י עטית מסכות וריחוק, אלא גם באמצעות השירותים הניידים המהווים נטבח חשוב באירוע ונמצאים בשימוש של מרבית האורחים באירוע.

שירותים ניידים – היגיינה בזמן קורנה

היגיינה מתחילה בשירותים הניידים:

אם בעבר הלא רחוק כל כך השירותים הניידים בצפון היו בסייסים מאוד וסיפקו מענה חלקי ביותר ולא איכותי (שלא לומר לא היגייני), כיום, הסיפור שונה לגמרי.

אם בעבר האופציה היחידה היתה לשכור תאי שירותים כימיים מפלסטיק, מחניקים, ללא מים זורמים ולרוב גם לא נקיים.. כיום, תעשיית השירותים הניידים לאירועים עברה דרך רצינית וקרונות השירותים מציעים היום מספר תאים עם לובי התארגנות נפרד לנשים ולגברים אשר יכולים לייצר מרחב גדול ורחב אשר עוזר לייצר מרווח בין האורחים המשתמשים בשירותים.

בנוסף, קרונות השירותים הניידים מאובזרים בנספר ברזים עם כיורים וסבונים אשר ניתן לשטוף בהם ידיים ולשמור על היגיינה בזמן האירוע.

כמו כן, מאז כניסתה של מגפת הקורנה לחיינו, אנו דואגים לצייד גם את השירותים הניידים במוצרים כגון אלכוהג'ל ודומיו, כך שלאורחים באירוע תהיה את הנגישות לחיטוי את ידיהם ואף לחזק את המודעות לנושא.

היגיינה עם "בנוחיות" – שירותים ניידים

אז במידה ואתם מתכננים אירוע בימים או בחודשים הקרובים יש לקחת בחשבון את חשיבותם של השירותים הניידים בדרום בהצלחה האירוע ובשמירה על אורחי האירוע.

יש לחשב כמות גודלה יותר של תאי שירותים מבעבר ויש לתת את הדעת על המפרט הטכני של הספק.

אנו "בנחיות שירותים ניידים", נדע להתאים לכם את המוצר לכמות האורחים באירוע, נדע לשים דגש רב על ההיגיינה באירוע וכמובן נעניק לכם שירות ללא פשרות.

בנוסף, איש התפעול שלנו ידאג לנקות את תאי השירותים במהלך כל האירוע בכדי שבאורחים שלכם יועלו ליהנות משירותים נקיים, היגייניים וממענה מהיר לכל צורך שיעלה.

נציגנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולהתאים עבורכם את המוצר הטוב והמתאים ביותר כדי שהאירוע שלכם יהפוך להצלחה.