ישנן אפשרויות רבות לבילוי זמן פנאי. אחת מהן, המשלבת בתוכה חוויה פיזית ורגשית, שמתאימה לכל גיל היא קמפינג. התייחדות עם הטבע, אוויר צח, ציוץ ציפורים ובילוי בפינות חמד – כל זה משפיע לטובה על רווחתנו.

אנשים רבים אוהבים את הרעיון של הקמפינג, אבל אחת הבעיות הגדולות ביותר שמרתיעה מבילוי זה היא היעדר נוחיות. המחשבה על היעדר שירותים נקיים ומקלחת (שלא לדבר על מקלחת חמה) בסוף היום של טיפוס, שחיה בנהר או טיול רגלי במסלול מאתגר, מרחיקה רבים מאיתנו מחוויות הטבע השונות. שירותים ציבוריים בצד הדרך והשירותים הנמצאים בגנים לאומיים, לעתים קרובות אינם במצב תקין ונקי ולא נותנים מענה ראוי, שלא לדבר על איזורים שקטים ומבודדים יותר בהם אין תשתיות כלל.

שירותים ניידים עם מקלחת

אז מה אפשר לעשות? לוותר על אוצרות של ארצנו המיוחדת? בוודאי שלא! למזלנו, עברנו דרך ארוכה מימים, בהם היו מקימים אוהל מכמה סדינים ומקלות ואת הצרכים היו עושים מאחורי העץ במרחק של כמה מטרים משם. כיום, ניתן ליהנות מחוויית קמפינג יוקרתית עם שירותים ניידים ומקלחות, מותרות שהיו עולות על כל דמיון פרוע של סבא וסבתא שלנו.

שירותים ניידים עם מקלחת היא דרך חדשה יחסית לחוות את החוץ מבלי לוותר על הנוחות והיא תופסת פופולריות רבה. 

יתרונות  של השכרת שירותים ניידים עם מקלחת:

שמירה על היגיינה ופינוק

שירותים ניידים עם מקלחות עוזרים להבטיח היגיינה ותברואה נאותים באתר. כמו כן, חלפו הימים של מקלחות קרות. המקלחות הניידות בימינו מגיעות עם מחמם מים, שמאפשר מקלחת טובה, חמה ומפנקת.

קלות שימוש

שירותים ניידים עם מקלחות מאוד קלים לשימוש. כאשר תרצו להתקלח, פשוט תפעילו את המים החמים, שמוכנים אוטומטית תוך מספר שניות. חשוב לדעת, שכל קרון מגיע עם מיכל מים וביוב ועובד באופן עצמאי ללא כל חיבור לתשתיות.

ניידות

שירותים ניידים עם מקלחות ניתן למקם כמעט בכל מקום שיש קרקע ישרה. 

נוחות

להתקלח אחרי טיול ארוך או מסלול מאתגר היא אחת התחושות הטובות ביותר. ומה אפשר להגיד על עובדי שטח בתום יום עבודה מפרך. שכירת מקלחת ניידת היא ללא ספק האפשרות הנוחה ביותר לשמור על ניקיון ובריאות.

גמישות

השכרת שירותים ניידים עם מקלחת אפשרית לטווח קצר ולטווח ארוך. המשמעות היא שהמתחם יכול לנוע איתכם בזמן שאתם מחליפים אתרים ולהנעים את זמנכם.

ב"בנוחיות", אנו מתחייבים להפוך עבורכם את השכרת השירותים הניידים עם מקלחות לקלה ככל האפשר. אנחנו נשמח לענות על כל השאלות, להפיג חששות ולהיות לצדיכם משיחת הטלפון הראשונה ועד לאיסוף היחידות בתום ההשכרה.

יש לנו מגוון של שירותים ניידים ומקלחות זמינות להשכרה לכל אירוע וכל דרישה. צרו קשר עוד היום למידע נוסף על השירותים שלנו.