כשמפיקים אירוע בשטח או בכל מקום אחר שאינו מסודר מבחינת תשתיות, אחד הצרכים המשמעותיים ביותר הוא אספקת שירותים ניידים לאורחי ועובדי האירוע. ריכזנו עבורכם את מגוון האפשרויות לשירותים הניידים.

בין אם את מפיק/ת אירועים מנוסה שעובד/ת על אירוע ספורט המוני או זוג צעיר שמתחתן בטבע, לא ניתן להתעלם מהצורך לספק לאורחי האירוע שלך תאי שירותים.

שירותים ניידים לאירועים הינם שירותים שאינם תלויים בחיבור לתשתיות כגון מים וביוב ולכן ניתן להשתמש בהם גם במקומות שאין בהם תשתיות מסודרות. ניתן להזמין סוגים שונים של שירותים בהתאם למיקום, לצורכי האורחים ולתקציב, אבל כולם עושים את העבודה! ריכזנו עבורכם את סוגי השירותים הניידים העיקריים:

שירותים כימיים

זהו הסוג הפשוט ביותר שכולנו מכירים. יחידת שירותים כימיים רגילה מכילה אסלה בלבד שבתוכה יש חומר כימי שמפרק את הריחות הרעים של הפסולת. תאים אלו לא מכילים מים זורמים ומסתמכים על החומר הכימי לספיגת הפסולת. ניתן להעמיד את השירותים הכימיים כמעט בכל תנאי השטח, בהתחשב בכמות הנדרשת. תאים אלו מגיעים ביחידה אחת ולכן המינימום שניתן להזמין הוא תא אחד בלבד. תאים אלה מגיעים בגודל סטנדרטי וניתן להזמין גם גודל מונגש שמתאים לנכים בכיסא גלגלים.

שירותי קומפוסט

שירותי קומפוסט נחשבים לפתרון אקולוגי יותר מכיוון שהם בנויים מחומרים טבעיים ולא נעשה בהם שימוש בחומר כימי. תא שירותים מסוג קומפוסט מכיל אסלה ודלי של נסורת או נייר גרוס. לאחר השימוש בשירותים יש להשליך כמות קטנה של נסורת לתוך האסלה על מנת לספוג את הריחות הרעים ולתת למשתמשים הבאים אחריך תחושה של ניקיון.

בתום האירוע הפסולת עם הנסורת נאספת ומושלכת למיכל ייעודי בו היא הופכת בעזרת חיידקים טבעיים לדשן אורגני. שירותים אלה מתאימים לכל סוגי האירועים בכל תנאי השטח ומתאימים במיוחד לאירועים שחורטים על דגלם את הערכים האקולוגיים של שמירה על כדור הארץ. לדוגמא, שימוש בשירותים אקולוגיים יקבל פידבק חיובי בפסטיבלים ואירועים אחרים בהם למשתתפים יש זיקה לאורח חיים אקולוגי.

סוגי שירותים ניידים

שירותים מפוארים לאירועים

שירותים ניידים אלו מספקים את החוויה המלאה של שירותים רגילים שאליהם אנחנו רגילים ואפילו חוויה יוקרתית יותר! תאי שירותים מפוארים מגיעים בדרך כלל בסוג של קרון נייד שבנוי כיחידה של כמה תאי שירותים וכיור, עם או בלי לובי. התאים האלו מחוברים למכל מים עצמאי ומערכת ביוב ניידת שאוספת את הפסולת בצורה הנקייה ביותר ובכך מספקת את החוויה הנעימה והביתית ביותר מכל הסוגים האחרים.

בקרון שירותים מפוארים יש מים זורמים שניתן להשתמש בהם מעל כיור והפסולת שבאסלה יורדת בעזרת מים בדיוק כמו בבית! תאים אלו יכולים להיות פשוטים וסטנדרטיים בעיצוב שלהם אבל יכולים להיות גם מפוארים מאד עם עיצוב מושקע ויוקרתי שנותן תחושה של שירותים במלון מפואר או אולם אירועים יוקרתי. תאי שירותים מפוארים אלו מתאימים לאירועים שבהם חשוב למארח לתת לאורחים שירות מתוקתק עד הפרט הקטן ביותר.

בשירותים אלו ניתן להשתמש כמעט בכל תנאי השטח והם מתאימים במיוחד לאירועים אקסקלוסיביים, חתונות ושאר אירועים שבהם חשוב לייצר תחושה של נוחות מקסימלית בקרב האורחים והמשתתפים. כמובן שגם את השירותים האלה אפשר לקבל בגודל סטנדרטי או בגודל המותאם לנכים בכיסא גלגלים.

בנוסף, לרוב שירותים ניידים מפוארים יגיעו עם איש שירות צמוד אשר יהיה אמון על הניקיון ותחזוקת השירותים.

לסיכום, שירותים ניידים לאירועים הם פתרון נוח והכרחי שמתאים לכל אירוע ולכל כיס, הכל תלוי בגישה ובתחושה שאתם רוצים לספק לאורחים שלכם, בין אם בסיפוק צורך הכרחי בלבד או לסיפוק חוויה מתוקתקת וריחנית ביותר!

אנחנו בחברת בנוחיות נשמח לייעץ לכם ולהעניק לכם את השירות הטוב ביותר.
למידע נוסף, קבלת פרטים ולביצוע הזמנות, מוזמנים לפנות אלינו באמצעות צרו קשר!

אולי יעניין אותך גם: