היום ניתן למצוא מספר סוגים שונים של שירותים ניידים להשכרה. מדובר על שירות חובה עבור כל סוגי האירועים, הנערכים בחיק הטבע.

יש לזכור כי אומנם המטרה היא ליצור אווירה פסטורלית ולהפתיע את האורחים שלכם עם נוף עוצר נשימה, אך אף אורח לא ירצה להתפנות בשיחים או לכתת רגליים עד לתחנת הדלק הקרובה.

לכן חשוב לאפשר לאורחים שלכם להתפנות בשירותים נוחים, ממוזגים ומעוצבים, שיהוו חלק משלים לאירוע ויבטיחו חוויה נעימה לאורחים.

יש לוודא כי בחרתם לעבוד עם חברה המקפידה על שירותים נקיים וסטריליים, מאחר והדבר חיוני להצלחת האירוע.

חברה מקצועית תספק לכם שירותי תחזוקה וניקיון של השירותים במהלך האירוע, על מנת להבטיח לכם ולאורחים שלכם את חווית השירות האולטימטיבית. 

איזה סוג שירותים ניידים להשכרה קיימים?

שירותים ניידים להשכרה – כיצד לבחור נכון?

כל מי שמעוניין לשכור שירותים ניידים עבור האירוע שלו, חייב לתת את הדעת לסוג השירותים המתאים ביותר עבורו.

השירותים האידיאליים ביותר עבור אירועים פרטיים או עסקיים, הינם שירותים מעוצבים. מדובר על שירותים מפוארים המצויים בתוך קרון מעוצב, המכיל רצפת פרקט, כיור מעוצב, מסך להקרנת קליפים וכדומה.

מדובר על התוספת המושלמת לכל חתונה, בר או בת מצווה, מסיבת סיום שנה, מסיבת גיבוש לעובדים וכדומה.

שירותים מעוצבים נחשבים לשירותים האופטימליים ביותר עבור כל סוגי האירועים, מאחר והם שומרים על האופי, הסגנון והאווירה של האירוע ואינם מעניקים תחושה של טיול שנתי.

המטרה היא להשקיע בשירותים על מנת להבטיח לאורחים שלכם מקום נעים וסטרילי לעשיית הצרכים שלהם.

אילו סוגי שירותים ניידים להשכרה ניתן היום למצוא בשוק?

שירותים מעוצבים מהווים את הבחירה המושלמת לכל סוג של אירוע, מאחר ומדובר על קרון המכיל ברזים יוקרתיים, מיזוג אוויר, אסלות דקורטיביות ותאורה מיוחדת.

מדובר על שירותים ניידים ברמה גבוהה של 5 כוכבים, המכילים מיכל מים עצמאי ומערכת ביוב ניידת. שירותים כימיים נחשבים לשירותים המוכרים ביותר, שניתן למצוא באתרי בנייה ובשמורות טבע. מדובר על הסוג הפשוט והבסיסי ביותר, המכיל אסלה בלבד.

השירותים הכימיים מבוססים על כימיקליים שונים המצויים בתוך האסלה, שמטרתם לנטרל את הריח של הפרשות הגוף. שירותים אלו אינם מכילים מים זורמים ולכן לא מאפשרים שטיפת ידיים בסיום השימוש.

לעומת זאת, שירותי קומפוסט נחשבים לפתרון ירוק ואקולוגי, מאחר ובמקום כימיקליים נעשה שימוש בחומרים טבעיים בלבד. השירותים מכילים אסלה ולצדה דלי עם נסורת או נייר גרוס, שנועדו לכסות את ההפרשות בסיום השימוש. 

אנו בנוחיות – שירותים ניידים מעוצבים נשמח לספק לכם שירותים ניידים להשכרה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו עוסקים בתחום כמעט עשור ומכירים לעומק את כל הדקויות והניואנסים השונים. נשמח לספק לכם שירותים מעוצבים ומושקעים לכל סוגי האירועים, על מנת להבטיח לכם אורחים מרוצים ושבעי רצון. אנו מקפידים על יחס אישי לכל לקוח, לצד מחירים הוגנים ועמידה בזמנים. למידע נוסף, צרו קשר!