שירותים ניידים לאירוע שלך חייבים להיות מעוצבים, היגייניים ולתת לאורחים שלך הרגשה, שגם אם מדובר באירוע באמצע מטע פקנים, בוסתן ירוק או במדבר, עדיין הם ברמה של חמישה כוכבים ולא פחות.

ממש כמו שאנשים בוחנים מסעדות לפי רמת ההיגיינה והעיצוב של השירותים, כך הם יבחנו את השירותים שאתם תשכרו לאירוע שלכם.

אל תחסכו בזה- זה אחד הדברים שהאורחים שלכם ישימו לב משום שמדובר במקום אישי ואינטימי שחייב להיות ברמה שמעניקה שירות היגייני ונעים לאורחים.

שירותים ניידים לאירוע

לפי מה תבחר שירותים ניידים לאירוע שלך?

ראשית ממש כמו שאתם מזמינים כיבוד בהתאם למספר האורחים, כך גם שירותים ניידים לאירוע שלך אמורים לשרת מספר גדול של אורחים, שבממוצע כל אורח עושה בהם סיבוב לפחות פעם אחת במהלך הערב.

שותים ורוקדים, ואוכלים ושותים וברוך השם שיש שירותים ועוד ברמה גבוהה. זה מעניק תחושה של ניקיון ואיכות גם במקום הכי נידח בטבע.

תפתיעו את האורחים שלכם. תוכיחו להם שאתם מתייחסים אליהם בכבוד, והדבר הראשון שמעיד על כך- אלה השירותים שטרחתם לשכור עבור האירוע.

אף אחד לא רוצה להיכנס לאיזה מקום מוזנח עם הבגדים היפים שלו, ולהרגיש רע.

במיוחד כאשר מדובר על אירוע בטבע, זה לא מחנה של תנועת נוער, וגם לא הישרדות. אם האירוע שלכם מושקע, חשוב שגם תשקיעו מחשבה ותשכרו שירותים ברמה איכותית, הכי איכותיים, יפים ומעוצבים שיש היום.

שירותים לגברים או לנשים חמישה כוכבים לאור ירח

כאמור לפי מספר האורחים תוכלו להזמין תאי שירותים של ארבעה או שישה תאים, ואם אתם עורכים אירוע ליד הים, תוכלו להזמין גם תא שמכיל ארבע מקלחות, לקטע של אחרי הרחצה. מי אמר חתונה ליד אגם ולא קפץ מיד למים…?

קרון שירותים ניידים לאירוע שלך ברמה גבוהה, לא דומה לשום דבר שמזכיר את השירותים הכימיים של ההופעות בפארק. לאירוע שלך אם אתה רוצה רמה גבוהה, עליך להזמין קרון שירותים עם ברזים יוקרתיים, מיזוג, אסלות מחרסינה ותאורה דקורטיבית.

את הנשים שבחבורה ובעצם גם את הגברים – תוכלו לפנק בשירותים שיש להם גם לובי עשוי מעץ, הכי טבע והכי מתאים לכל אירוע שמריחים בו אדמה וירוק טבעי.

תאורת לד, מזגן, אם תרצו גם מקלחות. ככה חוגגים היום אירוע בטבע לאור ירח, גם חתונה, גם אירוע חברה, בר או בת מצווה. אף אחד לא רוצה להרגיש שלא נוח או לא נעים לו. והאמת – מגיע לאורחים שלכם לקבל שירותים יפים ונוחים. כי על היגיינה ובריאות צריך לשמור בכל מקום, גם באמצע היער……