רובינו מכירים את השירותים הניידים הרגילים, שממוקמים בד"כ באתרי בנייה או באירועי חוצות גדולים. אולם, כשמדובר באירועים שנועדו להרשים, אי אפשר להסתפק בקופסאות הצפופות והלא נעימות האלה, במיוחד כשקיימת אופציה טובה ומפוארת הרבה יותר.

שירותים ניידים מפוארים

אז מה זה אומר שירותים ניידים מפוארים?

שירותים ניידים מפוארים הם סוג של קרוואנים, שמצוידים בפנים באופן מלא ויוצרים תחושה שאתם נמצאים בשירותים של אולם אירועים או מלון יוקרתי. שירותים ניידים מפוארים יכולים לשמש בכל מצב שבו יש צורך בשירותים ניידים רגילים, אך מקובל יותר להשתמש בהם באירועים בהם רוצים ליצור חווית "VIP" ברמה גבוהה. בדרך כלל, שירותים ניידים מפוארים זוכים לביקוש גבוה בחתונות, קונצרטים המתקיימים בחוץ, אירועי גיוס כספים, פסטיבלים, מסיבות פרטיות ועוד.

מהם היתרונות של שירותים ניידים מפוארים על פני שירותים ניידים רגילים?

מתקנים יוקרתיים 

שירותים מפוארים אלו מצוידים במלואם עם כל הנוחות המודרנית, מברזי כרום יוקרתיים וריצוף אלגנטי, ועד כיורים מפוארים, אסלות ומשתנות – כשכולם משתלבים לכדי מראה מזמין ומסוגנן, שירשים את האורחים ויהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח. התאים כוללים תאורה, מראות מוארות היטב, כל מוצרי הטיפוח ומוצרי הנייר. 

תשומת לב ודאגה לאורחי האירוע 

כאשר משתתפי האירוע מתנסים במתקנים מפוארים, הדבר יבוא לידי ביטוי בדעתם על האירוע ומארגניו. לאורחי האירוע שלכם מגיע להרגיש מוערכים ולדעת שהנוחות שלהם חשובה לכם. פנקו את עצמכם ואת האורחים בנוחות שימוש ושקט נפשי, ותאפשרו לכולם ליהנות מהאירוע מבלי לחשוש מלהשתמש במתקנים. 

ניקיון וטיפוח

האמונה הרווחת ששירותים ניידים מלוכלכים ומסריחים לא יכולה להיות רחוקה יותר מהאמת. אתם יכולים להיות בטוחים שהשירותים המפוארים מאוד היגייניים. כל היחידות עוברות ניקוי מלא בסטנדרטים הגבוהים ביותר לפני הגעתם לשטח. בנוסף לאורך כל האירוע מוצמד עובד, האמון על הניקיון והשירות על מנת לשמור על רמת ההיגיינה של היחידות. 

מבחר רחב של היחידות 

ניתן להשכיר שירותים מפוארים בעלי מספר מגוון של תאים בהתאם לצורך. ישנם  תאים מונגשים לנכים וקיימת אפשרות להשכיר מתקנים משולבים עם חלוקה לתאי גברים ונשים, כולל לובי מעוצב. ניתן להתאים את השירותים לכל אירוע ולכל כמות האורחים הצפויה.

פרטיות

עבור אנשים רבים, השימוש בשירותים הוא מעשה פרטי מאוד ואכן, יש אנשים שכל כך נזהרים מלחלוק מרחב אישי עם אחרים, עד שהם חוששים לחלוטין משימוש בשירותים ציבוריים. שירותים ניידים יוקרתיים עוצבו במיוחד כדי למקסם את הפרטיות ונותנים מענה הולם במצבים אלו. 

אז, הפסיקו לדאוג לקשיים המתלווים לארגון אירועים בחוץ. לא משנה אם אתם עורכים חתונה, חגיגת יום ההולדת, קונצרט או סתם מסיבה שתימשך כל הלילה – השירותים שלנו יספקו לכם איכות ויסירו את הלחץ מאירועי החוצות שלכם. התקשרו ל"בנוחיות" ואנחנו מבטיחים לספק  לכם חוויה יוצאת דופן.

קראו עוד על – שירותים ניידים לאירוע