בעבר כשהיו אומרים לנו "שירותים ניידים" היינו מזדעזעים ומדמיינים שירותים כימיים מטונפים כמו באירועים גדולים או בטיול בצופים או בתנועת נוער אחרת. כיום, ישנה מודעות הולכת וגוברת גם לתחום הזה וניתן לשכור שירותיים ניידים משודרגים, יפים ושימושיים לכל צורך ולכל אירוע בכל רחבי הארץ. למעשה, היום ניתן להשכיר שירותים ניידים למגוון צרכים, סוגים שונים של טיולים, אירועי קמפינג, פסטיבלים, מחנאות וכמובן גם לאירועים כמו למשל חתונות או אירועים עסקיים המתקיימים בשטח. 

באיזה מקרים כדאי לשכור שירותים ניידים?

אם אתם מארגנים אירוע רב משתתפים בטבע או בשטח ואין במקום שירותים או אם יש שירותים אבל הם אינם מספיקים לכמות האנשים שלכם, תוכלו לשכור שירותים ניידים שיועמדו באיזור האירוע לשימוש האורחים. השירותים יכולים להתאים לחתונות שמתקיימות בשטח, אירוע פרטי המתקיים בטבע, אירועים עסקיים וגם הפקות לפרסומות, טלוויזיה וכדומה, אירועים מאורגנים כמו מרתונים או כנסים ובעצם כל מקום שיש בו אנשים אבל אין בו שירותים.

סניטציה שירותים ניידים

איזה שירותים ניידים יש?

שירותים ניידים קיימים בכמה גרסאות, תוכלו למצוא את הגרסה המתאימה לצורך ולתקציב שלכם. תוכלו לבחור בשירותים יחידים עם אסלה וכיור ביחידה אחת, או בשירותים של מספר תאים שכוללים לובי כניסה עם כיורים. ישנם גם שירותים ניידים הכוללים מקלחות אם יש לכם צורך. כל השירותים מעוצבים במראה מודרני ונקי, כך שלא תרגישו שאתם מתפשרים על הרמה או האיכות רק בגלל שאתם בשטח. ישנם שירותים שכוללים תא בודד, ארבעה תאים או שישה. 

מה כולל השירות כאשר שוכרים שירותים ניידים?

לרוב, השירות כולל הובלה של השירותים לשטח האירוע (גם בתנאי שטח מורכבים). תוכלו לתאם איש תחזוקה צמוד שיתפעל את השירותים במהלך הערב וידאג לניקיונם. תוכלו להחליט אם אתם צריכים שירותים בלבד או גם מקלחות. בנוסף, כל קרון שירותים כולל גם מיזוג אוויר להתאמת הטמרפטורה. השירותים מגיעים עם עגלה הכוללת את מיכלי המים והביוב וכל מה שנותר הוא לחבר אותם לחשמל.

איך תבחרו חברה מקצועית המתמחה בהשכרת שירותים ניידים?

יש חשיבות רבה לבחירת חברה זו, שכן מדובר בשירות הדורש מקצועיות וניסיון בתחום. תוכלו לדבר עם אנשים שאתם מכירים או להיעזר ברשת האינטרנט ולפיכך לבחור חברה מתאימה.

מעוניינים להשכיר שירותים ניידים מעוצבים? חברת בנוחיות מעניקה לקהל לקוחותיה אפשרות להשכיר מגוון רחב של שירותים ניידים להשכרה ולכל מטרה. השירות שלנו ניתן בפריסה ארצית וכעת, כל שנותר לכם הוא למעשה לבחור את הקרון המתאים לכם. נשמח לסייע וללוות אתכם בתהליך. תוכלו גם ליצור איתנו קשר, בפייסבוק או בווצאפ, ונשמח לענות לכם לכל שאלה. הקרונים שלנו מצויידים במיזוג אוויר לשמירה על ריח טוב וסטריליזציה גבוהה, מתאימים לשטח ככה שתוכלו להזמין אותם לכל מצב. בנוסף, יש לנו קרונים נגישים לבעלי מוגבלויות, קרונים המשלבים מקלחת ומים חמים. לכל צורך, מגיע איש שירות לתפעל את הקרון לאורך האירוע. 

>> מעוניינים במידע על שירותים ניידים לאירועים?